MH music

Informace v médiích

Časopis Betynka

 

Výjimečné ženy 2014

Magazín Výjimečné ženy vybírá a oslovuje každoročně osobnosti, které mají ve své oblasti výrazný vliv a dosáhly úspěchu ve svém pracovním životě. Je mi ctí, že jsem byla uvedena do společenství takových žen. 

Tandem s Janem Rosákem

Jan Rosák přivítal v talk show Tandem ředitelku hudebních kurzů Magdalenu Halžovou. Dozvěděli jste se například, jestli se vážně může do hudebních kurzů přihlásit každý, třeba i v pokročilém věku i jaké nové trendy jsou v oblasti hudební výuky.

Rozhovor si můžete přehrát prostřednictvím tohoto odkazu.

Český rozhlas - rozhovor se Štěpánkou Duchkovou

 

Rozhovor pro rádio Český rozhlas Regina

Jak si dopřát hudební vzdělání ve věku ještě předškolním nebo dospělém. Záznam rozhovoru z 23.8.2013 s Magdalénou Halžovou, ředitelkou hudebních kurzů MH music a Školičky MH v Praze. Rozhovor si můžete přehrát v tomto odkazu.

 

Rozhovor pro Ententýky.cz

 

Magdalena Halžová: Hudba rozvíjí lidskou osobnost komplexně

Osudem Magdaleny Halžové (28) je hudba. V devíti letech začala hrát na klavír, následovaly housle. Vystudovala Konzervatoř v Teplicích a hudební vědu na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2009 založila v Teplicích MH Školičku, která se zabývá hudební výukou dětí již od 3 let věku. Magdalena Halžová v ní osobně vyučuje hře na klavír. Hudbou se živí a hudba zůstává i jejím koníčkem. Více zde...

Supermáma

Supermáma - 248. díl - TV Metropol

Pořad pro ženy, které chtějí zvládat domácnost stejně dobře jako kariéru. Užitečné informace o rodinných vztazích i financích, o zdraví a výchově dětí, ale také o moderních technologiích, vzdělávání a možnostech pracovního uplatnění.

 

S jednatelkou MH Company s.r.o. Bc. Magdalenou Halžovou, DiS. si povídala moderátorka Hana Kynychová na lodi Nepomuk. Rozhovor můžete shlédnout od 43. minuty v tomto odkazu.

MH Music - Individuální hudební kurzy v Praze, výuka hry na klavír © 2009-2016

 

redakční systém Clips Redakční systém design Vytvoření webu a webdesign

Partneři: MH INTERIER - design a realizace interiérů